Sběr projektových námětů pro novou strategii rozvoje MAS Dolní Moravy

Zahájen sběr projektových námětů pro novou strategii rozvoje MAS Dolní Moravy

 

v současné době zpracovává Místní akční skupina Dolní Morava novou strategii rozvoje území Dolní Moravy pro následující programovací období 2014 - 2020. Nový strategický dokument nám může zpřístupnit finanční prostředky EU z většiny připravovaných operačních programů.

Příprava strategie a také budoucí možnost čerpání finančních prostředků se dotýká všech subjektů působících ve venkovském prostoru ČR. Jedná se tedy nejen o obce, ale také o podnikatele a neziskových sektor.

Důležitou součástí přípravy strategie je také sběr projektových záměrů a námětů od všech výše uvedených subjektů, které budou do strategie zapracovány.

Obracíme se tedy na vás s nabídkou možnosti o začlenění vašich snů, vizí, či již konkrétních projektových záměrů a námětů, které byste chtěli v blízké budoucnosti (v období let 2016 – 2020) realizovat, do našeho společného Zásobníku projektových námětů.

Věříme, že společnými silami získáme dostatečné množství finanční prostředků, abychom co nejvíce ze zamýšlených projektů mohli prostřednictvím grantových schémat naší MAS uspokojit.

Získané informace a data budou využity pouze pro zpracování strategického dokumentu a nebudou zveřejňovány a poskytovány třetím stranám.

Uzávěrka 1. kola sběru námětů je 31.3.2014.

Formulář můžete buď vyplnit přímo na níže uvedeném odkazu, nebo si jej stáhnot ve formě pdf, či word a zaslat nám jej buď poštou na naši adresu, nebo na email:  Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Zde ON-LINE formulář k přímému vyplnění:

https://docs.google.com/forms/d/1xxMAN9Hs0tk913FAjt2_fHDKSo5BrOOOoqlZaZjT_c8/viewform

 

Děkujeme za Vaši spolupráci

Ing. Josef Smetanapředseda MAS Dolní Morava

Tagy: MAS