Další ročník cyklovýletu "Otvírání jara na Podluží" za námi

Region Podluží ve spolupráci s Mikroregionem Hodonínsko uspořádali další ročník cyklovýletu "Otvírání jara na Podluží a Hodonínsku", který se uskutečnil v pátek 25. dubna 2014. Sešlo se celkem skoro na 90 cyklistů. Prezentace účastníků začala od půl deváté v Holíči na zámku, kde nás přivítal primátor Holíče Zdenko Čambal. Následovala kratší prohlídka v zámku. A vyrazilo se. Trošku nás ze začátku postrašilo pár kapek deště, ale počasí po celý den vydrželo a bylo "tak akorát".

Dále jsme pokračovali po Skalické vinárské stezce do Kostelíku Sv. Margity Antiochijskej, po této Skalické cestě jsme se dále vydali směrem do Kopčan do Císařského a Královského Hřebčína. Odtud jsme pokračovali po hrázi řeky Moravy po Záhoráckej magistrále směrem do Adamova, kde na nás čekal přívoz a někteří se nechali převést na českou stranu, ostatní pokračovali po slovenské směrem k Lanžhotu na "Šlajsu", kde bylo zakončení cyklovýletu.

Po celou dobu s námi jela i sanitka z firmy Donera, která byla na místě pro případ úrazu, nic se nestalo, kromě prasklé duše na kole :)

Už se těšíme opět na další rok a doufáme, že se sejdeme zase v tak velkém počtu.

Fotogalerie

Tagy: Sport