Prevence vyhoření a společná vize pro budoucnost s KS NS MAS JMK

Naše MASka se 19.-20. června 2025 zúčastnila inspirativního školení v Libchavách, kde jsme se společně s dalšími MASkami z Jihomoravského kraje věnovali důležitému tématu – prevenci syndromu vyhoření a zároveň jsme se podíleli na tvorbě nové vize Krajského sdružení Národní sítě MAS JMK.
Pod vedením zkušeného lektora jsme se učili, jak rozpoznat příznaky vyhoření, jak s nimi pracovat a jak si udržet vnitřní rovnováhu i v náročném pracovním prostředí. Nechyběly praktické techniky, sdílení zkušeností ani prostor pro otevřenou diskusi. Druhá část programu byla zaměřena na strategické plánování a hledání společné vize pro další směřování KS NS MAS JMK. Diskuse byla živá, plná nápadů a ukázala, že máme chuť spolupracovat, inovovat a posouvat náš kraj kupředu.
Ze školení jsme si odvezli nejen nové poznatky a inspiraci, ale i pocit sounáležitosti a motivaci do další práce. Děkujeme všem organizátorům a účastníkům za skvělou atmosféru a těšíme se na další společná setkání!
- Vytvořeno dne .