• OPZ
  • OPZ aktuálně

OPZ aktuálně...

Seminář pro příjemce 3. výzvy z OPZ

Jak na příměstské tábory v době koronaviru? V tom pořadatelům pomohl seminář pro příjemce 3. výzvy z Operačního programu Zaměstnanost zaměřenou na příměstské tábory. Konal se v zasedací místnosti Regionálního centra Hodonín 7.května. Cílem semináře bylo seznámit příjemce s administrací projektu v průběhu realizace. Účastníci kromě jiného zjistili, jak vyplňovat Zprávy o realizaci projektu a Žádosti o platbu. V diskuzi pak probrali, jak se příprava pořádání příměstských táborů musí proměnit v nových podmínkách pandemie.

20200507 091612
20200507 091621
20200507 091627

OPZ aktuálně

MAS Jižní Slovácko ukončila administraci výzev 3. OPZ Prorodinná opatření II, 4. OPZ Sociální podnikání II a 5. výzvy OPZ Podpora zaměstnanosti.

MAS obdržela a pozitivně vyhodnotila celkem 6 projektů v částce celkových způsobilých výdajů 8,45 mil. Kč. Žádosti byly zaslány k závěrečnému ověření způsobilosti na řídící orgán OPZ. Výsledky výběru projektů v jednotlivých výzvách jsou uvedeny v tabulkách níže.

tabulka

tabulka

tabulka

V roce 2020 MAS plánuje vyhlášení 1 výzvy z OP Zaměstnanost na příměstské tábory. Předpokládaný termín vyhlášení výzvy – duben 2020.

 

 

 

 

 

Pozvánka na seminář pro žadatele o dotaci z OPZ v rámci 5. výzvy - Podpora zaměstnanosti

MAS Jižní Slovácko zve na seminář pro žadatele o dotaci z Operačního programu zaměstnanostv rámci 5. výzvy
Podpora zaměstnanosti

KDY: úterý 9. 7. 2019 od 10.00 hod.
KDE: v zasedací místnosti Regionálního centra v Hodoníně

PROGRAM: 
Cílem semináře je představit výzvu, poskytnout orientaci v konkrétních podporovaných aktivitách, podat informace o indikátorech, způsobilosti výdajů i metodických pravidlech. Žadatelé budou seznámeni s procesem hodnocení a výběrem projektů, s povinnou publicitou a systémem IS KP 2014+.
Předpokládaná délka školení: 1 hodina
Přihláška na seminář a kontakt: Ing. Blanka Přidalová,Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. , 775 004 582
Více informací o výzvě: Výzva č. 5 OPZ - Podpora zaměstnanosti

Pozvánka na seminář (pdf)

Pozvánka na seminář pro žadatele o dotaci z OPZ v rámci 4. výzvy - Sociální podnikání II

loga

Seminář pro žadatele o dotaci z Operačního programu Zaměstnanostv rámci 4. výzvy MAS Jižní Slovácko: Sociální podnikání II

KDY: pondělí 3.6.2019 od 13:00 hod.
KDE: v zasedací místnosti Regionálního centra v Hodoníně
PROGRAM: Cílem semináře je představit výzvu, poskytnout orientaci v konkrétníchpodporovaných aktivitách, podat informace o indikátorech,
způsobilosti výdajů i metodickýchpravidlech. Žadatelé budou seznámeni s procesem hodnocení a výběrem projektů, s povinnoupublicitou a systémem IS KP 2014+.

Předpokládaná délka školení: 1 hodina

Pro přihlášení na seminář nás kontaktujte: Ing. Blanka Přidalová,Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. , tel.: 775 004 582. Více informací o výzvách: www.jiznislovacko.cz

Pozvánka (pdf)

 

Pozvánka na seminář pro žadatele o dotaci z OPZ v rámci 3. výzvy - Prorodinná opatření II

loga

Seminář pro žadatele o dotaci z Operačního programu Zaměstnanostv rámci 3. výzvy MAS Jižní Slovácko:Prorodinná opatření II.

KDY: pondělí 3.6.2019 od 14:00 hod.
KDE: v zasedací místnosti Regionálního centra v Hodoníně

PROGRAM: Cílem semináře je představit výzvu, poskytnout orientaci v konkrétníchpodporovaných aktivitách, podat informace o indikátorech, způsobilosti výdajů i metodickýchpravidlech.
Žadatelé budou seznámeni s procesem hodnocení a výběrem projektů, s povinnoupublicitou a systémem IS KP 2014+.

Předpokládaná délka školení: 1 hodina

Pro přihlášení na seminář nás kontaktujte: Ing. Blanka Přidalová,Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. , tel.: 775 004 582 Více informací o výzvách: www.jiznislovacko.cz 

Pozvánka (pdf)

Vyhlášení výzvy č. 5 OPZ - Podpora zaměstnanosti

Místní akční skupina Jižní Slovácko, z. s. vyhlašuje dne 16. 5. 2019 Výzvu č. 5 k předkládání žádostí o podporu v rámci Operačního programu Zaměstnanost - Podpora zaměstnanosti. V rámci skupiny aktivit Podpora opatření v oblasti zaměstnanosti jsou cílovou skupinou zejména zaměstnanci, uchazeči o zaměstnání, zájemci o zaměstnání a neaktivní osoby. Případně lze zvolit i dílčícílové skupiny, které jsou nejvíce znevýhodněné na místním trhu práce, jako např. uchazeči a zájemci o zaměstnání a neaktivní osoby mladší 25 let, propuštění zaměstnanci, osoby s nízkou úrovní kvalifikace, osoby s kumulací hendikepů na trhu práce atd.

Na tuto výzvu byla alokována částka 3 199 500 Kč.

  • Datum vyhlášení výzvy MAS: 16. 5. 2019
  • Datum zahájení příjmu žádostí o podporu: 16. 5. 2019, 12:00 hod.
  • Datum ukončení příjmu žádostí o podporu: 10. 9. 2019, 12:00 hod.

Kontaktní osoba: Ing. Blanka Přidalová, tel.: 775 004 582, mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Text výzvy (pdf)

Příloha č. 1: Popis podporovaných aktivit ve výzvě MAS

Příloha č. 2: Informace o způsobu hodnocení a výběru projektů

Zaměstnanci kanceláře MAS

Vedení spolku

© Jižní Slovácko
vytvořil www.pixelhouse.cz